На Херсонщині депутат Білозерської селищної ради підозрюється у державній зраді

На Херсонщині депутат Білозерської селищної ради підозрюється у державній зраді. Про це повідомила Херсонська обласна прокуратура на своєму сайті.

За процесуального керівництва Херсонської обласної та Олешківської окружної прокуратур заочно повідомлено про підозру депутату Білозерської селищної ради у державній зраді, вчиненій в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. ст. 111 КК України).

“Підозрюваний з початком збройної агресії РФ проти України перейшов на бік російських окупантів та став так званим «заступником головного лікаря з технічних питань» захопленої російськими окупантами місцевої районної лікарні. На псевдопосаді він проводив інвентаризацію майна для передачі її в розпорядження «новому» керівництву медзакладу. Також він забезпечував закупівлю товарно-матеріальних цінностей, організовував укладання угод між підприємцями, зареєстрованими за законадавством РФ та фейковою адміністрацією лікарні. Закликав працівників лікарні до співпраці з російськими окупантами”, – йдеться в повідомленні прокуратури.

Досудове розслідування здійснюється ГУНП в Херсонській області, оперативний супровід – УСБ України в області.