Жителі Нововоскресенського на Херсонщині плетуть маскувальні сітки

Жителі Нововоскресенського Нововоронцовської територіальної громади Херсонщини у місцевому Пункті незламності плетуть маскувальні сітки для Сил оборони. Про це Суспільному розповіла місцева жителька Ірина Чербатюк.

“У першій половині дня ми всі на роботі, а після обіду йдемо у Пункт незламності. Маскувальні сітки наш маленький внесок в нашу спільну перемогу. Хай вона допоможе зберегти життя наших захисників”, – каже Ірина.

Розпочав цю роботу директор місцевої школи Олександр Линик. Сітку та матеріали йому надали волонтери з Нововоронцовки. За місяць вже сплели дві сітки.

“Перша – вісім на дванадцять метрів, а друга – десять на вісім метрів. Спочатку до плетіння долучилося шестеро людей, а зараз вже 11”, – розповіла Ірина Чербатюк.

Для тих, хто приходить сюди вперше, жінки проводять майстер-клас. Вчать, як правильно треба це робити. Кому важко вплітати в сітку тканину, той нарізає матеріал.

“Коли робимо сітку, то говоримо тільки про позитивне, а іноді й співаємо. У волонтерському пункті говорили, що сітку треба плести з любов‘ю і натхненням. Ми так і робимо”, – розповіла жінка.